My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

cs
Info linka pre SR: 0800 328 800
< >

Miru 1day UpSide

Miru 1day UpSide Menicon uvádza nové jednodenné kontaktné šošovky s unikátnou technológiou SMART TOUCH pre maximálnu bezpečnosť pri aplikácii. Vieme, že budete milovať svoje nové šošovky Viac informácií nájdete nižšie: MENICON Miru 1day UpSide

Viac informácií

MeniCare Soft

MeniCare Soft® 360 ml Parametry produktu: Viacúčelový dezinfekčný a čistiaci roztok na kontaktné šošovky Výrobca:Menicon Objem:360 ml Objem púzdra:2 x 4,2 ml Počet púzdier v balení:1 ks  

Viac informácií

ROSE – K

Menicon je hrdý na to, že dokáže prispieť k zlepšeniu kvality života pacientov s keratokonusom a inými nepravidelnými poruchami rohovky prostredníctvom rodiny šošoviek Rose K, ktorú navrhol optometrista Paul Rose. Navštívte webovú stránku spoločnosti Rose K, kde nájdete viac informácií o projektoch, rozvrhu prehliadky prednášok Paul Rose a kontaktné informácie pre distribútorov vo vašej krajine. […]

Viac informácií

Miru 1month Menicon Multifocal

Mesačné Miru 1 month Menicon Multifocal  sú kontaktné šošovky navrhnuté s rovnomernými vlastnosťami, ktoré podporujú naše zameranie poskytnúť najlepšie mesačné kontaktné šošovky pre očných špecialistov a ich pacientov. Ponúkajú nositeľom najlepší zážitok z nosenia a poskytujú neobyčajnú úroveň bezpečia. Material asmofilcon A, demonštruje najnižšiu úroveň bakterialnej adhezie na povrchu kontaktnej šošovky v porovnaní s piatimi […]

Viac informácií

Miru 1day Menicon Flat Pack

Ďalší deň začína.  Otvoríte oči  a vidíte.  Dobré ráno, ako sa máte?   Miru 1 day Menicon Flat Pack sú nové revolučné  jednodenné kontaktné šošovky, ktoré prichádzajú s ultratenkým balením  s hrúbkou sotva 1 mm. Názov Miru je odvodený z japončiny a znamená „ vidieť“. Unikátne sterilné balenie je inováciou v dizajne. Neznamená to len, že sa šošovka ľahšie vyberá, […]

Viac informácií

Miru 1month Menicon for Astigmatism

Mesačné Miru 1 month Menicon for Astigmatism sú navrhnuté s rovnomernými vlastnosťami, ktoré podporujú naše zameranie poskytnúť najlepšie mesačné kontaktné šošovky pre očných špecialistov a ich pacientov. Ponúkajú nositeľom najlepší zážitok z nosenia a poskytujú neobyčajnú úroveň bezpečia. Miru 1 month Menicon for Astigmatism, material asmofilcon A, demonštruje najnižšiu úroveň bakterialnej adhezie na povrchu kontaktnej […]

Viac informácií

Miru 1month Menicon

MEDECO spol. s r.o. uvádza na trh nové mesačné silikón-hydrogelové šošovky Miru 1month. MEDECO spol. s r. o. oznamuje uvedenie mesačných silikón-hydrogelových šošoviekMiru 1month od spoločnosti Menicon, ktorá ako prvá v roku 1979 patentovala silikónový monomér pre komerčné využitie. Kontaktné šošovky Miru 1month Menicon sú pomenované podľa japonského slovesa miru „vidieť“  a sú špeciálne navrhnuté […]

Viac informácií

NOVÝ DISTRIBÚTOR NA TRHU!

MEDECO spol. s r.o. nový distribútor pre SOLOCARE AQUA® a kontaktné šošovky MIRU 1 Month by Menicon..

Viac informácií

Miru – mesačné kontaktné šošovky

MEDECO spol. s r.o. uvádza na trh nové mesačné silikón-hydrogelové šošovky Miru 1month

Viac informácií

Germstar ®

Bezdotyková technológia Germstar ® umožňuje jednoduchú a efektívnu dezinfekciu rúk pri aplikácií kontaktných šošoviek. http://www.germstar.sk/

Viac informácií

Informačná brožúra

  Informačna brožúra SK

Viac informácií

Starostlivosť Solocare Aqua®

Cíťte sa lepšie vo svojich šošovkách so SOLOCARE AQUA®.

SOLOCARE AQUA® je najvyšší roztok pre viacúčelové mäkké kontaktné šošovky s vysokým výkonom, špeciálne vyvinutý tak, aby dokonale vyhovoval všetkým druhom mäkkých kontaktných šošoviek – zahrňujúc novú generáciu silikónovo-hydrogélových šošoviek, a aby eliminoval najčastejšie príčiny diskomfortu šošoviek.

SOLOCARE AQUA®  bol navrhnutý tak, aby zachoval viac ako 90% vlhkosti, čo znamená, že Vaše kontaktné šošovky ostanú dobre hydratované a čistejšie po celý deň.

Solocare Aqua®

Cíť sa ešte lepšie vo svojich šošovkách s roztokom SOLOCARE AQUA®.
Viacúčelový roztok pre kontaktné šošovky a unikátne púzdro MicroBlock® spolupracujú dvoma skvelými spôsobmi:

  • Zadržuje viac vlhkosti pre pocit celodenného pohodlia.
  • Ničí baktérie pre čistejšie, sviežejšie šošovky.

HydroLock® Effect

Jedinečné zloženie zadrží o 90% viac vlhkosti a zlepšuje hydratáciu.

Provitamín B5 (dexpantenol ) zvlhčuje a upokojuje oko.

Sorbitol viaže v kontaktných šošovkách vlhkosť pre celodenný pocit pohodlia.
Dobre zvlhčené šošovky znamenajú lepší pocit pohodlia a dlhšie nosenie.

Púzdro MicroBlock®

Jedinečné púzdro na šošovky ničí baktérie a znižuje tvorbu povlakov.

Puzdro na kontaktné šošovky MicroBlock ®obsahuje ióny striebra, ktoré ničia baktérie a pomáhajú udržiavať šošovky čisté pre svieži pocit.

Ióny striebra obsiahnuté v plastickom puzdre likvidujú baktérie.
Dobre zvlhčené šošovky priťahujú menej usadenín a znižujú tvorbu povlakov.

Návod na čistenie

<>
Otvorte balenie Umyte a vysušte si ruky, otvorte blister a opatrne vyberte kontaktnú šošovku, vyhnite sa poškriabaniu nechtom.
Navlhčenie šošoviek Niektorí užívatelia si zvyknú uľahčovať vkladanie šošoviek tým, že si ich pred aplikáciou navlhčia niekoľkými kvapkami roztoku SOLOCARE AQUA®.
Vloženie šošoviek Dobre zvlhčené šošovky je jednoduchšie vložiť , pohodlnejšie sa nosia, cítite sa sviežejšie a čistejšie.
Vaše šošovky sa cítia pohodlnejšie Naša jedinečná technológia HydroLock® zadržuje o 90% viac vlhkosti, takže vaše šošovky sa cítia pohodlnejšie počas celého dňa.
Vaše šošovky zostanú čistejšie Viac vlhkosti znamená, že vaše šošovky budú priťahovať menej usadenín a tvorba povlakov sa počas dňa zníži, takže šošovky zostanú čistejšie s pocitom sviežosti po celý deň.
Vybratie a čistenie vašich šošoviek Pred každým vybraním šošoviek si umyte a vysušte ruky. Jemne trite každú stranu šošovky medzi palcom a ukazovákom spolu s niekoľkými kvapkami roztoku SOLOCARE AQUA® po dobu desať sekúnd. Následne ju opláchnite prúdom roztoku SOLOCARE AQUA® a trite ďalších desať sekúnd. Potom umiestnite šošovku do ľavej alebo pravej časti puzdra.
Namáčanie šošoviek Pre rýchle a efektívne vyčistenie, namáčajte šošovky v puzdre MicroBlock® s čerstvým roztokom SOLOCARE AQUA® najmenej päť minút. Alebo pre dôkladné vyčistenie nechajte šošovky.
Vloženie šošoviek Po namočení šošoviek do roztoku SOLOCARE AQUA® po dobu najmenej päť minút, ich môžete opäť vložiť do oka.
Dôležité bezpečnostné pokyny:
  • VŽDY si umyte a osušte ruky pred vybratím alebo vložením šošovky, alebo pred kontaktom s očami.
  • VŽDY dodržiavajte rovnaké poradie očí pri vkladaní šošoviek, teda ako prvé buď pravé alebo ľavé oko, aby sa vám aplikácia stala druhou prirodzenosťou.
  • VŽDY dodržujte celý postup (od otvorenia balenia až po vloženie do oka) pre každú šošovku zvlášť.
  • VŽDY zlikvidujte všetok roztok v puzdre zakaždým, keď vyberiete šošovky, vypláchnite puzdro čerstvým roztokom a vysušte.
  • VŽDY naplňte puzdro čerstvým roztokom zakaždým ako doňho vkladáte šošovky.