My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

cs
Info linka pre SR: 0800 328 800
< >

Miru 1day UpSide

Miru 1day UpSide Menicon uvádza nové jednodenné kontaktné šošovky s unikátnou technológiou SMART TOUCH pre maximálnu bezpečnosť pri aplikácii. Vieme, že budete milovať svoje nové šošovky Viac informácií nájdete nižšie: MENICON Miru 1day UpSide

Viac informácií

MeniCare Soft

MeniCare Soft® 360 ml Parametry produktu: Viacúčelový dezinfekčný a čistiaci roztok na kontaktné šošovky Výrobca:Menicon Objem:360 ml Objem púzdra:2 x 4,2 ml Počet púzdier v balení:1 ks  

Viac informácií

ROSE – K

Menicon je hrdý na to, že dokáže prispieť k zlepšeniu kvality života pacientov s keratokonusom a inými nepravidelnými poruchami rohovky prostredníctvom rodiny šošoviek Rose K, ktorú navrhol optometrista Paul Rose. Navštívte webovú stránku spoločnosti Rose K, kde nájdete viac informácií o projektoch, rozvrhu prehliadky prednášok Paul Rose a kontaktné informácie pre distribútorov vo vašej krajine. […]

Viac informácií

Miru 1month Menicon Multifocal

Mesačné Miru 1 month Menicon Multifocal  sú kontaktné šošovky navrhnuté s rovnomernými vlastnosťami, ktoré podporujú naše zameranie poskytnúť najlepšie mesačné kontaktné šošovky pre očných špecialistov a ich pacientov. Ponúkajú nositeľom najlepší zážitok z nosenia a poskytujú neobyčajnú úroveň bezpečia. Material asmofilcon A, demonštruje najnižšiu úroveň bakterialnej adhezie na povrchu kontaktnej šošovky v porovnaní s piatimi […]

Viac informácií

Miru 1day Menicon Flat Pack

Ďalší deň začína.  Otvoríte oči  a vidíte.  Dobré ráno, ako sa máte?   Miru 1 day Menicon Flat Pack sú nové revolučné  jednodenné kontaktné šošovky, ktoré prichádzajú s ultratenkým balením  s hrúbkou sotva 1 mm. Názov Miru je odvodený z japončiny a znamená „ vidieť“. Unikátne sterilné balenie je inováciou v dizajne. Neznamená to len, že sa šošovka ľahšie vyberá, […]

Viac informácií

Miru 1month Menicon for Astigmatism

Mesačné Miru 1 month Menicon for Astigmatism sú navrhnuté s rovnomernými vlastnosťami, ktoré podporujú naše zameranie poskytnúť najlepšie mesačné kontaktné šošovky pre očných špecialistov a ich pacientov. Ponúkajú nositeľom najlepší zážitok z nosenia a poskytujú neobyčajnú úroveň bezpečia. Miru 1 month Menicon for Astigmatism, material asmofilcon A, demonštruje najnižšiu úroveň bakterialnej adhezie na povrchu kontaktnej […]

Viac informácií

Miru 1month Menicon

MEDECO spol. s r.o. uvádza na trh nové mesačné silikón-hydrogelové šošovky Miru 1month. MEDECO spol. s r. o. oznamuje uvedenie mesačných silikón-hydrogelových šošoviekMiru 1month od spoločnosti Menicon, ktorá ako prvá v roku 1979 patentovala silikónový monomér pre komerčné využitie. Kontaktné šošovky Miru 1month Menicon sú pomenované podľa japonského slovesa miru „vidieť“  a sú špeciálne navrhnuté […]

Viac informácií

NOVÝ DISTRIBÚTOR NA TRHU!

MEDECO spol. s r.o. nový distribútor pre SOLOCARE AQUA® a kontaktné šošovky MIRU 1 Month by Menicon..

Viac informácií

Miru – mesačné kontaktné šošovky

MEDECO spol. s r.o. uvádza na trh nové mesačné silikón-hydrogelové šošovky Miru 1month

Viac informácií

Germstar ®

Bezdotyková technológia Germstar ® umožňuje jednoduchú a efektívnu dezinfekciu rúk pri aplikácií kontaktných šošoviek. http://www.germstar.sk/

Viac informácií

Informačná brožúra

  Informačna brožúra SK

Viac informácií

Miru 1month Menicon

MEDECO spol. s r.o. uvádza na trh nové mesačné silikón-hydrogelové šošovky Miru 1month.

MEDECO spol. s r. o. oznamuje uvedenie mesačných silikón-hydrogelových šošoviekMiru 1month od spoločnosti Menicon, ktorá ako prvá v roku 1979 patentovala silikónový monomér pre komerčné využitie. Kontaktné šošovky Miru 1month Menicon sú pomenované podľa japonského slovesa miru „vidieť“  a sú špeciálne navrhnuté tak, aby znižovali pocit suchého oka, predovšetkým ku koncu dňa. Súčasne spoločnosť Menicon zdokonalila svoju silikón-hydrogelovú technológiu tak, aby zabezpečila vynikajúcu priepustnosť pre kyslík a zachovala tak zdravé oči.

MIRU 1 MONTH MENICON

Od okamihu, keď ráno otvoríme oči, až kým ich opäť v noci nezatvoríme, naše dni a naše životy – sú určované tým, čo vidíme. Preto sme si vybrali Miru – japonské slovo, ktoré znamená „vidieť“ – ako globálnu značku nášho nového vizionárskeho radu kontaktných šošoviek.

Spolu s ostatnými produktami výrobnej rady Miru, sú stvorené navždy zmeniť spôsob nášho videnia sveta.

Miru od Menicon-u

 

Popis výrobku

Patentová  technológia spracovania povrchu , vynikajúce oxygenačné a hydratačné vlastnosti, výnimočný dizaj, lepšia zmáčavosť.


Jednoduchá manipulácia vďaka vyváženému modulu pružnosti, šošovka drží tvar na prste. Periféria a okraj šošovky ostávajú rovnaké.

Balenie: 6 kusov kontaktných šošoviek balených v blistroch

Režim nosenia: interval výmeny 1 mesiac , denné nosenie

Parametre:zakrivenie 8.30mm8.60

 

Obsah vody: 40 %                Farebný odtieň: levanduľa                                Materiál: silikón-hydrogel

Unikátne vlastnosti

Miru 1 Month Menicon s technológiami Menisilk a Nanagloss


Mimoriadna priepustnosť pre kyslík, pozoruhodná úroveň hydratácie, vysoký stupeň priehľadnosti.

Vysoký stupeň kontroly hladkosti povrchu. Reprodukovateľné v nanometrickej mierke.

Inovatívne monoérové zloženie s pokročilým polymerizačným systémom

Návod na čistenie

<>
Otvorte balenie Umyte a vysušte si ruky, otvorte blister a opatrne vyberte kontaktnú šošovku, vyhnite sa poškriabaniu nechtom.
Navlhčenie šošoviek Niektorí užívatelia si zvyknú uľahčovať vkladanie šošoviek tým, že si ich pred aplikáciou navlhčia niekoľkými kvapkami roztoku SOLOCARE AQUA®.
Vloženie šošoviek Dobre zvlhčené šošovky je jednoduchšie vložiť , pohodlnejšie sa nosia, cítite sa sviežejšie a čistejšie.
Vaše šošovky sa cítia pohodlnejšie Naša jedinečná technológia HydroLock® zadržuje o 90% viac vlhkosti, takže vaše šošovky sa cítia pohodlnejšie počas celého dňa.
Vaše šošovky zostanú čistejšie Viac vlhkosti znamená, že vaše šošovky budú priťahovať menej usadenín a tvorba povlakov sa počas dňa zníži, takže šošovky zostanú čistejšie s pocitom sviežosti po celý deň.
Vybratie a čistenie vašich šošoviek Pred každým vybraním šošoviek si umyte a vysušte ruky. Jemne trite každú stranu šošovky medzi palcom a ukazovákom spolu s niekoľkými kvapkami roztoku SOLOCARE AQUA® po dobu desať sekúnd. Následne ju opláchnite prúdom roztoku SOLOCARE AQUA® a trite ďalších desať sekúnd. Potom umiestnite šošovku do ľavej alebo pravej časti puzdra.
Namáčanie šošoviek Pre rýchle a efektívne vyčistenie, namáčajte šošovky v puzdre MicroBlock® s čerstvým roztokom SOLOCARE AQUA® najmenej päť minút. Alebo pre dôkladné vyčistenie nechajte šošovky.
Vloženie šošoviek Po namočení šošoviek do roztoku SOLOCARE AQUA® po dobu najmenej päť minút, ich môžete opäť vložiť do oka.
Dôležité bezpečnostné pokyny:
  • VŽDY si umyte a osušte ruky pred vybratím alebo vložením šošovky, alebo pred kontaktom s očami.
  • VŽDY dodržiavajte rovnaké poradie očí pri vkladaní šošoviek, teda ako prvé buď pravé alebo ľavé oko, aby sa vám aplikácia stala druhou prirodzenosťou.
  • VŽDY dodržujte celý postup (od otvorenia balenia až po vloženie do oka) pre každú šošovku zvlášť.
  • VŽDY zlikvidujte všetok roztok v puzdre zakaždým, keď vyberiete šošovky, vypláchnite puzdro čerstvým roztokom a vysušte.
  • VŽDY naplňte puzdro čerstvým roztokom zakaždým ako doňho vkladáte šošovky.